Jak rezerwować

Nie możesz doczekać się, kiedy wyruszysz w swoją wymarzoną podróż?
Sprawdź, jak szybko twoje marzenia mogą stać się realne!


Wystarczy zaledwie kilka kroków, aby zarezerwować wycieczkę w serwisie www. metro.turystyka.pl
Poniżej znajdziesz instrukcję, jak szybko i sprawnie możesz to zrobić, nie ruszając się z domu.

Wybór oferty
W pola wyszukiwarki wpisz i zaznacz kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. By uściślić rodzaj wyjazdu możesz skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego. Na tym etapie, możesz dokonać wstępnego wyboru i przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące danej oferty.

Rezerwacja
Teraz możesz dokonać wstępnej rezerwacji. Pamiętaj, że nie wiąże się ona jeszcze z żadnymi kosztami. Cena, która widnieje na ekranie jest ceną końcową, zawierającą wszystkie opłaty. Po kliknięciu Rezerwuj na ekranie wyświetli się formularz rezerwacji. Wypełnij w nim pola dotyczące Twoich danych. W tym momencie informacja zostanie przesłana do naszych konsultantów, którzy dokonają wstępnej rezerwacji  i niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu jej potwierdzenia. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem, że zapoznali się Państwo z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.

Dokumenty
Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym  skontaktujemy się z Tobą oraz prześlemy umowę zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa w imprezie turystycznej. Na tym etapie masz możliwość określenia, w jaki sposób chcesz podpisać umowę dotyczącą wycieczki. Można dokonać tego bezpośrednio w naszym biurze, za pośrednictwem faksu lub w formie maila. Jeżeli nie możesz odwiedzić nas osobiście odeślij podpisaną umowę na nasz numer faksu lub adres e-mail. Następnie, dokonaj zapłaty na nasz rachunek bankowy.

Numer rachunku : 72 1140 2004 0000 3802 3150 2270

Potwierdzenie zrealizowanego przelewu wraz z umową zgłoszeniem  prosimy  o wysłanie do nas faksem  lub mailem. Prosimy  o terminowe płatności co gwarantuje  utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.

Potem możesz już myśleć tylko o tym, co zapakować do swojej walizki!